Zorganizujte si své zahradní nářadí

META: Musíte něco opravit. Každá vteřina je důležitá a vy hledáte správný nástroj. Ať už kladivo nebo šroubovák, ve změti nářadí nemůžete najít nic. Představte si svět, ve kterém tato situace nenastane. S organizérem nářadí budete přesně vědět kam sáhnout.

S kufříkem na cestách

Pokud jste se setkali s tím, že se na vás ohledně oprav obrací rodina i okolí, pořiďte si na nářadí kufřík neboli přenosný organizér. Doma nebo v garáži ho snadno schováte a když budete muset s nářadím někam vyrazit, máte všechno rovnou připravené. Kufry nabízí možnost vložení boxu, který slouží k uložení drobných kousků nářadí nebo šroubků. Pokud chcete mít drobné spojovací materiály a malé náhradní díly uložené zvlášť, poohlédněte se po modulovém nebo přepážkovém organizéru.

Přenosný kufřík můžete umístit kamkoliv a mít jej vždy při ruce

Do menší dílny výsuvný organizér

Jestliže přenosnost není to, co hledáte, další možností je výsuvný organizér. Ten se dá samozřejmě také přenášet, není k tomu ale nutně určený. Nejlépe se hodí do menší dílny, vyrábí se totiž v různých velikostech. Obvykle má několik pater, která slouží k uložení různých nástrojů, od největších kousků po malinké šroubky. V podstatě se jedná o kombinaci několika přepážkových organizérů, které jsou dle potřeby uzpůsobeny různým typům nářadí. Přehledné přihrádky usnadní hledání a můžete vysunout vždy jen danou část, ze které budete něco potřebovat.

Nástěnný držák na zahradní nástroje nezabere mnoho místa a poslouží skvěle

Pro opravdové kutily

Zasvětili jste doma kutilství celou místnost? Pak je pro vás ideální tabule na nářadí. Používají se také názvy stěna nebo závěsný dílenský systém. Ať se tomu říká jakkoliv, jedná se o organizér, který je připevněný na zdi. Skládá se třeba z deseti, ale i z několika desítek úložných boxů. Ty jsou vyjímatelné a v různých velikostech. Opět tedy platí, že v nich uložíte naprosto všechno. Stěny ale nabízí i další výhody. A to jsou závěsné panely na nářadí. Šroubováky nebo klíče můžete zavěsit na panel a vždy budete mít přehled o tom, kam musíte sáhnout. Jakmile si ve věcech uděláte pořádek, úspora času je zaručená.

S tabulí na nářadí budete mít přehled o tom, kde se nachází jaké nářadí

Chcete-li přímo úložný prostor pro zahradní náčiní, popřemýšlejte o venkovní skříňce na nářadí. Skryje konve, lopatky nebo květináče. A umístit ji můžete prakticky kamkoliv na zahradu.

Venkovní skříňka na nářadí poskytne úložný prostor přímo na zahradě

Autorka: Nikola Podhorská

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 2. 5. 2018

Edit: