3 šedé industriální koupelny ze Soukup Experience

Sebevědomá, rafinovaná, fascinující… tak přesně taková je koupelna v industriálním stylu. Stylu, který patří mezi nejoblíbenější trendy interiérového designu současnosti. V tomto článku jsme se zaměřili právě na jedinečné industriálně vyladěné koupelny ze Soukup Experience, které vám vezmou dech.

Něco málo o industriálním stylu

Industriální styl vychází především z dávno opuštěných továrních hal či průmyslových provozů. Jeho typickými prvky jsou rámové konstrukce, prosklené plochy, obnažené trubky, spousta kovu a betonu. Tento styl je surový, chladný, ale přesto krásný a fascinující.

Industriální koupelna by tedy měla být velmi jednoduchá, minimalistická, s betonovými či kovovými prvky a v neutrálních barvách – odstíny šedé, bílé a černé. Její vybavení je opět jednoduché.

 

Krása v jednoduchosti, to je koupelna v sérii INDUSTRIAL

Čím jiným začít, než sérií nesoucí příhodný název INDUSTRIAL. Koupelna doplněná právě prvky z této stylové série získá nezaměnitelnou atmosféru. Základní prvky
v neutrálních barvách můžete kombinovat s geometrickým dekorem i originální mozaikou, a vytvořit si tak naprosto jedinečnou koupelnu.

 

Harmonická koupelna doplněná prvky ze série FABRIC

Další série, díky níž si vytvoříte dokonalou industriální koupelnu, je důmyslná série Fabric. Jednotlivé prvky věrně imitují dekor přírodních vláken a jednoduché tkaniny. Základní jednoduché obklady v odstínech juty, lnu nebo vlny můžete doplnit obklady s patchworkovým dekorem i ratifikovanou úpravou. K obkladům se skvěle hodí kovový koupelnový nábytek i minimalistický nábytek v bílé barvě.

Koupelnu s prvky ze série GRENELLE si zamilujete

Jestliže toužíte po opravdu nadčasové koupelně, pak je pro vás série GRENELLE tou pravou volbou. Základem série jsou jednoduché matné obklady bez vzoru v jemných šedých odstínech. Doplnit je můžete obklady s imitací betonových pásků nebo dekoru s květinovým vzorem. Do této koupelny skvěle zapadne kovový nebo dřevěný nábytek.

 

Komerční prezentace

Edit: