5 důvodů proč si pořídit zastřešenou terasu

Rádi byste své rodině, domu a zahradě dopřáli malou změnu? Máte rádi kontakt s přírodou? Venkovní zahradu si v našich zeměpisných podmínkách užíváme jen po omezený čas roce. Se zastřešenou terasou můžete být venku téměř po celý rok.

Tyto výhody, profesionální provedení a servis vám poskytne firma Profiltechnik.

1. Oživení exteriéru domu

Terase vašeho domu dodají stěny a střechu tak, aby sloužila po větší část roku. Co se vizuální stránky týká, jedná se o velmi efektní a elegantní prvek, který sluší každému domu.

2. Relaxační prostor

Prostoru v domě není nikdy dost. Obzvlášť toho světlého a slunného. Déšť vás zde neohrozí a díky kvalitní izolaci a sklům lze místnost snadno vytopit. Vítejte ve vlastní relaxační oáze.

3. Snadná manipulace

Unikátní technologie poskytuje zcela komfortní manipulaci. Stěny je možno přesouvat variabilně, jak zrovna potřebujete. Profiltechnik nabízí také žaluzie, které jsou na dálkové ovládání.

4. Na počasí nezáleží

Poručit větru a dešti je i nad lidské síly. Díky zastřešení terasy získáte prostor, ve kterém
se budete cítit spojeni s přírodou bez ohledu na to, co říká venkovní teploměr či obloha.

5. Kvalita na prvním místě

Profiltechnik je ryze česká firma působící na trhu již 20 let. Na kvalitu jejích práce se můžete spolehnout. Specializují se na výrobu prosklených hliníkových konstrukcí, zimních zahrad a zastřešených teras. Projekty realizují pro domácnosti i firmy a stali se také autorizovaným partnerem přední německé firmy Sunflex.

Video

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 11. 4. 2018

Edit: