Atmosféru v zákaznických centrech Centropolu ocenila i anketa CZECH TOP 100

Pokud se obyvatelé Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a dalších měst potřebují dozvědět více o tom, jak mohou uspořit za elektřinu a plyn, nejjednodušší cesta je zajít si o tom popovídat s odborníkem do libovolného zákaznického centra energetické společnosti Centropol. Pobočky dokonce získaly ocenění v soutěži pořádané Sdružením CZECH TOP 100.

Menší zákaznická centra s rodinnou atmosférou a příjemným osobním a profesionálním přístupem pracovníků jsou tím, co si lidé obvykle přejí. A právě takové prostředí nabízejí kamenné pobočky společnosti Centropol.

Zákaznická centra společnosti Centropol nabízejí příjemnou rodinnou atsmosféru a profesionální přístup pracovníků.

Spotřebitelé i experti oceňují v anketě pořádané každoročně Sdružením CZECH TOP 100 právě ochotu pracovníků Centropolu vyjít zákazníkům vstříc a vysvětlit jim bez zbytečného papírování vše potřebné. Společnost Centropol díky tomu získala letos v dubnu mimořádné „Ocenění za rozvoj zákaznických center“. Cenu převzal na slavnostním vyhlášení vítězů soutěže „100 obdivovaných firem ČR“ v Praze ředitel zákaznické zkušenosti Centropolu Tibor Flašík.

Ředitel zákaznické zkušenosti Centropolu Tibor Flašík (vlevo) převzal 12. dubna 2018 cenu Sdružení CZECH TOP 100 za rozvoj zákaznických center.

„Je to pro nás potvrzení naší snahy o to, abychom zákazníkům nabízeli profesionalitu a osobní přístup a zbavovali je zbytečných starostí s energiemi. Jsme stále spíše rodinnou firmou, která má na zákazníka přímou vazbu, takže mu můžeme nabídnout více péče,“ říká Tibor Flašík.
Díky vlastním pobočkám se Centropolu daří oslovovat a získávat spoustu nových zákazníků, kteří v nich podepisují smlouvy. Hitem je ceník Kamarád, neboť spotřebitelé platí podle toho, za jakou cenu nakupují největší společnosti na energetické burze. Výhodné ceníky nabízí Centropol domácnostem v panelových domech, ale také seniorům i spotřebitelům, kteří platí účty za elektřinu na chalupě, v letním domě či jen v garáži.

Pobočky Centropolu zájemce najde v Praze, Brně, Ostravě a dalších velkých městech po celé republice.

O společnosti Centropol

Je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny a plynu v České republice. Obsluhuje na 300 000 odběrných míst z řad domácností, firem a institucí. Firma se dlouhodobě umísťuje v první stovce nejvýznamnějších českých firem v žebříčku, který vyhlašuje Sdružení Czech TOP 100. V roce 2016 dosáhl obrat společnosti Centropol bezmála sedmi miliard korun. Majitelem a jediným akcionářem je český podnikatel Aleš Graf. Centropol je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Edit: