Byt s výhledem na pražské panorama

Líbivě zařízený interiér není to jediné, co lidé při výběru bydlení hledají. Svou roli hrají také občanská vybavenost a okolní prostředí. Netrávíte přece všechen čas zavření doma, určitě budete chtít vyjít si občas do přírody či potěšit oči pohledem na zeleň.

Krásné výhledy, komfort a povedený design – přesně těmito přednostmi se vyznačují špičkové domy v New Yorku a jiných metropolích. Ani naše hlavní město ale nezůstává pozadu, i v Praze pomalu přibývá staveb, které uspokojí i ty nejnáročnější.

Top’rezidence v Košířích láká na výhled

Jednou z lokalit, které splňují moderní požadavky do posledního puntíku, je top’rezidence Pomezí. Tyto luxusní byty v Praze 5 se nachází v Košířích v těsné blízkosti parku Košíře-Motol, Prokopského údolí, památky Vidoule a rozhledny Cibulka. Přírody je zde tedy dostatek, avšak ochuzeni nebudete ani o obchodní centra, mateřské a základní školy. Na Letiště Václava Havla je to odsud 15 km, na Pražský okruh se dostanete do 10 minut.

Hlavním lákadlem celého projektu jsou ale překrásné výhledy na pražské panorama. Terén se totiž směrem k centru města svažuje, a tak je z balkónu i oken vidět nejen na zeleň. Večer ta svítící okýnka stojí za to.

Nízká energetická náročnost je už téměř samozřejmostí

Většina nových bytů se staví s důrazem na nízkou energetickou náročnost. Ani u top’rezidence tomu není jinak. Spotřeba tepla na vytápění je zhruba o 50 % nižší než u běžné výstavby, a to díky nadstandardnímu zateplení, oknům s izolačními trojskly a řízenému větrání s rekuperací tepla.

První etapa se začne stavět v příštím roce, dokončena bude v prvním čtvrtletí roku 2019. Zastavěno bude území o rozloze více než 35 000 m2, vznikne 81 nízkoenergetických bytů ve čtyřech čtyřpodlažních domech. Už teď jsou ale k nahlédnutí živé vizualizace napovídající, že tohle bydlení v Praze bude skutečně nadstandardní.

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Edit: