Elektronická klika pro interiérové ​​dveře

 

Elektronické přístupové systémy jsou z hlediska flexibility daleko před mechanickými řešeními. Navíc se mnohem lépe přizpůsobují konkrétním požadavkům zařízení. Systém Winkhaus blueSmart má širokou škálu komponent pro různé aplikace. Nejnovější nabídkou je inteligentní elektronická klika ETB-IM.

BlueSmart je přístupový systém založený na elektronických vložkách a klíčích, který provádí složité úkoly a spravuje přístupy v budovách. Uživatelé používají klíče nebo karty, které komunikují bez kontaktu s komponentami namontovanými ve dveřích. Patří mezi ně například čtečky přístupu, kliky dveří, vložky ukryté v křídle dveří atd. Technologie blueSmart umožňuje používat klíčové systémy offline a současně využívat výhod virtuální sítě.

Organizace elektronického přístupu blueSmart funguje velmi dobře v podnicích s více budovami. Všechny oblasti, jako jsou administrativní budovy, byty, sklady a výrobní haly, lze zabezpečit v jednom systému a pohodlně spravovat z jednoho místa. Široká škála produktů blueSmart poskytuje mnoho možností implementace do projektů šitých na míru. Kromě hardwarových komponent je důležitým prvkem systému také inteligentní software. Aplikace pro zařízení iOS je také podporou pro uživatele systému. Prostřednictvím vzdálené autorizace a programování vám umožňuje ovládat místa bez připojení k síti.

Elegantní kliky pro interiérové ​​dveře

Nová elektronická klika je v nabídce Winkhaus k dispozici od začátku roku 2020. Lze ji snadno nainstalovat i do již fungujících přístupových systémů. Varianta pro nouzové východy podle EN 179 je k dispozici také.

Mnoho možných kombinací

Nová elektronická klika může být kombinována s mechanickými nebo elektronickými vložkami, například pro provádění zvláštních povolení nebo pro nouzové otevření. Díky funkci jednorázového nebo trvalého otevření (nastaveno ručně nebo automaticky) můžete velmi flexibilně spravovat přístupy v objektu.

Komerční prezentace

Datum vydání: 24. 2. 2021

Edit: