Vyberte ten správný potěr pro podlahové topení

Rozhodli jste se pro podlahové vytápění a chystáte se do jeho realizace? Zvažte aplikaci speciálního potěru určeného právě po podlahy s tímto typem topení.

Anhylevel Heat – potěr pro podlahové topení

Aby podlahové topení fungovalo přesně tak jak má a poskytlo vám příjemný tepelný komfort, je žádoucí vytvořit podlahovému vytápění dokonalé podmínky. Jednou z nich může být i speciální potěr pro podlahové topení, který přináší dlouhou řadu výhod.

Anhydritový potěr pro podlahové vytápění

Anhydritový potěr je technologickou vrstvou a jedná se v podstatě o beton využívaný právě pro podlahy. Litý anhydritový potěr je předem namíchaná směs. Jeho velkou výhodou je, že se s ním velmi dobře pracuje a snadno se utváří dokonalá rovina, která je pro budoucí pokládku podlahy velmi žádoucí. Zároveň také dochází k nulovému smršťování a minimalizaci různých deformací.

Je jediným produktem, u něhož je garantována maximální tepelná vodivost a skvělé tepelné vlastnosti. Tento produkt je specifický svým růžovo červeným zbarvením.
Anhydritový potěr Anhylevel Heat se hodí pro interiérové podlahy nejenom s elektrickým podlahovým vytápěním, ale i pro podlahy s vytápěním teplovodním. Svoje využití si najde nejenom v bytech a domech, ale také v průmyslových objektech. Umožňuje i vyrovnání současných podlahových podkladů.

Díky vysoké pevnosti potěru je možné extrémní snížení jeho tloušťky, a to až o 60 % ve srovnání s běžnými cementovými potěry a až o 40 % ve srovnání s běžnými anhydritovými potěry.

Výhody speciálního potěru pro podlahové topení

Použití anhydritového potěru Anhylevel Heat přináší dlouhou řadu nesporných výhod. Jednou z nich je to, že zajišťuje podstatně kratší dobu vysychání podlahy, což značně urychluje následné práce. Zároveň také rychle reaguje na případné změny teplot v interiéru. Produkt je vhodný pro použití na podlahy již od tloušťky 25 mm. Anhydritový potěr má pozitivní vliv na výrazné snížení tepelné energie a tím i na finanční úsporu nákladů na vytápění. Výhodou je dále výrazný akustický útlum.

Komerční prezentace

Datum vydání: 17. 5. 2023

Edit: