Flexibilní lepidla nacházejí uplatnění nejen při rekonstrukcích

Pokud se pouštíte do rekonstrukce koupelny, začněte rovnou od podlahy. Právě obklady a dlažby dávají místnosti ojedinělou tvář. Při modernizaci byste neměli myslet pouze na základní materiál, ale také na další potřebné věci, jako je například lepidlo. Víte, jaké lepidlo je vhodné do interiéru a naopak do venkovního prostředí? Právě na to se zaměříme v následujících řádcích.


Předtím, než vůbec začnete pokládat dlažbu, byste si měli spočítat, kolik lepidla vůbec potřebujete. Záleží především na tom, jak velké máte dlaždice a jaké je ozubení stěrky. Informace o tom, jaké množství lepidla je potřeba na konkrétní dlažbu, najdete přímo na štítku.

Lepidlo pro venkovní použití

Jestliže plánujete dlažbu na zahradě či před domem, měli byste sáhnout po mrazuvzdorném lepidlu, neboť dokáže odolávat nepřízni počasí a extrémním podmínkám. Bez problémů zvládne teplotní změny, ale i vysoký tlak. Velké popularitě se v současné době těší flexibilní lepidla, která nacházejí uplatnění jak v místnostech, jako je právě koupelna, tak i v exteriérech.

Flexibilní lepidlo, jak už samotný název napovídá, má tu výhodu, že ho použijete za jakékoliv situace, ať už potřebujete lepit na čerstvý beton i omítku.

Kdo prodává flexibilní lepidla?

Pokud hledáte specialistu, v jehož nabídce najdete i flexibilní lepidlo, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti Sakret.cz. Vybrat si můžete z několika různých alternativ. V sortimentu narazíte na flexibilní lepidlo neutrální, na obklady a dlažby, rychletvrdnoucí, ale i extra flexibilní. Lepidlo se dodává v pytlech, zpravidla po 25 kilogramech. Podrobné specifikace máte vždy u konkrétního produktu na stránkách prodejce. Spokojení budete nejen s bohatou nabídkou, ale také s cenovou politikou uvedeného obchodu.

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 24. 3. 2020

Edit: