Hlavní důvody proč si pořídit zimní zahradu

Jakmile si pořídíte zimní zahradu na míru, nebudete litovat. Vašemu domu dodá nový rozměr, využít ji totiž můžete jako plnohodnotnou místnost po celý rok. Údržba zimní zahrady je navíc velmi snadná.

Když si pořídíte zimní zahradu na míru, rázem se stane oblíbenou místností vašeho domu. Můžete v ní trávit parné letní dny i chladné zimní večery, relaxovat se sklenkou vína nebo oslavovat s přáteli, je to jen na vás. Navíc je zimní zahrada téměř bezúdržbová a díky kvalitě materiálu vydrží velmi dlouho ve skvělém stavu.

Profiltechnik alusystem from Profiltechnik alusystem on Vimeo.

Zimní zahrada na míru a bez starostí

Celý projekt zimní zahrady obvykle trvá 6–10 týdnů. Jako první se pracuje na projektové přípravě přesně podle vašeho přání. Zimní zahrada vám tedy bude zhotovena na míru, aby korespondovala se zbytkem vašeho domu. Poté se celá konstrukce v Čechách vyrobí a namontuje. Vás to nebude stát žádné úsilí, můžete se akorát těšit na příjemné chvíle, které budete na vaší nové zimní zahradě trávit.

Nová místnost ve vašem domě

Zimní zahrady se vyrábějí z kvalitních izolačních skel, které dovnitř nepustí zimu a naopak díky nim nebude unikat teplo ven. Můžete ji tedy vytopit na pokojovou teplotu a využít jako další plnohodnotnou místnost vašeho domu za každého počasí. Poseďte zde s přáteli, uspořádejte rodinnou oslavu nebo jen tak relaxujte s knížkou. Při parném létě vám zimní zahrada poskytne vítaný stín a oddych od slunečních paprsků.

Vybavení zimní zahrady je jen na vás

Jak si zimní zahradu zařídíte, je jen na vás. V létě může sloužit jako průchod mezi domem a zahradou. Tomu by měl také odpovídat nábytek – ideální je ratanový nebo plastový nábytek, který se lehce udržuje. V zimě z ní můžete udělat obývací místnost. Zateplit ji můžete buď přímotopem nebo krbovými kamny. Do zimní zahrady jsou ideální i květiny, které celé místo zútulní.

Údržba a manipulace je velmi snadná

Otevírání a zavírání jednotlivých částí zimní zahrady je velmi jednoduché. Unikátní technologie celý proces usnadní tak, že to bez problému zvládnou i vaše děti. Žaluzie jsou navíc na dálkové ovládání. Co se týče údržby, nemusíte si dělat starosti. Střechy jsou konstruované tak, aby větší déšť smyl nečistoty místo vás.

Pokud hledáte ještě další důvody pro pořízení zimní zahrady, podívejte se na stránky české firmy Profiltechnik. Můžete zde vidět veškeré realizace, které vás zajisté přesvědčí.

 

Profiltechnik – průběh projektu from Profiltechnik alusystem on Vimeo.

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Datum vydání: 24. 3. 2017

Edit: