Hliníkové pergoly bez sloupů

Moderní, designové a praktické. Tak by se daly nazvat hliníkové pergoly se stahovací střechou bez nosných sloupů. Zahradní pergoly se stahovací střechou jsou jedním z řešení, jak zastínit terasu a užívat si jak příjemného stínu, tak teplých slunečných paprsků. Proč však zvolit hliníkové pergoly bez sloupů? Důvodů pro toto moderní zastínění je hned několik.

Se sloupy, nebo bez sloupů?

Možností pergol je celá řada. Kromě neotřelého designu nabízí několik předností. První z nich je možnost volného pohybu pod pergolou, přičemž nejste omezeni sloupy. I přes absenci sloupů pergoly nabízí pevnou konstrukci se zárukou 5 let. Pohyblivé hliníkové pergoly bez sloupů snesou silný déšť i silnější vítr a ochrání vás před ostrým sluncem. Pergola je tak v našich klimatických podmínkách použitelná až 10 měsíců v roce.

Hliníková pergola Suntech MN3

Přednosti stahovací střechy

Ne vždy je stín na terase žádaný, proto stahovací střechy přináší praktické řešení, ať už dáváte přednost slunci, nebo stínu. Stahovací střecha také díky možnosti zatažení neubírá v interiéru světlo. Střecha je vyrobena z kvalitního třívrstvého PVC nebo průhledného PVC a má výborné termoregulační vlastnosti, bez problémů vás také uchrání před deštěm, což například markýza nedokáže. Také ovládání stahovací střechy je velmi snadné. Pouhým stisknutím tlačítka, díky integrovanému motoru, můžete střechu stáhnout i roztáhnout.

Tisíc a jedna možnost

Hliníkové pergoly bez sloupů jsou vyráběny na míru, což umožňuje přizpůsobit jejich vzhled vašim představám. Vybrat si můžete několik barevných provedení posuvného systému, včetně transparentního zastřešení. Transparentní zastřešení pod pergolou přináší nejvíce světla. Zvolit také můžete barvu konstrukce se třemi typy povrchů. V neposlední řadě je na vás, jakému tvaru pergoly a konstrukci střechy dáte přednost.

Pergola MN-1 a MN-2

Uchycení na dům je pod zastíněním, maximální šířka je 4,5 metrů.

Pergola MN2

Pergola MN-3 a MN-4

Uchycení na dům je nad zastíněním, maximální šířka je 13 metrů.

Realizace pergoly MN3

Chcete více informací o pergolách? Podívejte se na stránky společnosti Atypy s.r.o.

 

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 26. 5. 2017

Edit: