Jaké jsou aktuální trendy v bydlení aneb tipy pro rok 2019

Bydlení si sice vždy zařizujeme podle svého, avšak i zde panují určité trendy ohledně barev, materiálu či stylu vybavení. V dnešním článku vám představíme několik aktuálních tipů pro rok 2019, které by vás mohly inspirovat při zařizování svého domova.

Korálová barva pro zářivý domov

Jednou z barev tohoto roku je zaručeně i korálová, která ve správném podání rozzáří každý interiér. Korálový odstín lze zvolit jak pro textil, tak i na malé interiérové doplňky jako jsou například vázy či dózy. V úvahu rovněž přichází zvýraznění jedné ze stěn sytě korálovým odstínem, který bude dominovat celému interiéru.

Oblé tvary v interiéru

Dalším trendem pro tento rok jsou zejména oblé tvary, které dávají sbohem ostrým liniím. Jednat se může jak o sedací soupravy, tak i o stolky, koberce, či drobné doplňky, které dodají vašemu bydlení tu správnou atmosféru. Stejně tak lze oblé tvary zahrnout i do textury vašeho vybavení, například v podobě oblých obrazců na textiliích.

Přírodní materiály

Přírodní materiály v interiéru jsou základem a lze předpokládat, že se tento trend udrží i v následujících letech. Kvalitní dřevěné podlahy, bavlněné potahy, či slaměné doplňky, to vše je vhodné zvážit při zařizování nového bydlení. Novým trendem v bydlení jsou rovněž bytové doplňky z recyklovatelného materiálu. V této souvislosti, pokud budete mít v interiéru nějaké hodnotnější vybavení, zvažte rovněž pojištění domácnosti, které se vztahuje na jejich poškození či zničení, popřípadě krádež.

Komerční prezentace

Datum vydání: 5. 6. 2019

Edit: