Keramická dlažba na terasu i k bazénu

Léto v plném proudu, děti dovádějí u bazénu a vy odpočíváte s osvěžujícím nápojem na terase. Pokud ještě bazén nemáte a sníte o něm či vlastní terase, je nutné promyslet i takové detaily, jako je správná dlažba. To samé platí i v případě zařizování interiérů vašeho bytu či domu.

zdroj: dlažba.cz

Jestliže nevíte, kde inspiraci načerpat a kde si podlahy vybrat, web dlažba.cz disponuje širokou nabídkou keramické dlažby a obkladů. Nemějte ale obavy! Máte v hlavě krásnou představu dřevěné terasy či betonové podlahy ve vašem domě? V současné době je design keramické dlažby natolik vyvinutý, že dlažbu imitace dřeva vaše návštěva na první pohled nerozezná od pravého dřeva a imitace betonu vás bude dlouho těšit její snadnou údržbou.

zdroj: dlažba.cz

Bezpečnost především

Každý plavec a milovník bazénů ví, jak nebezpečná může být mokrá dlažba při pohybu kolem bazénu. Stačí chvilka nepozornosti, drobné zaváhání, a problém v podobě nehezkého úrazu může být na světě. Nikdy proto nedopusťte, aby se podobné neštěstí stalo vám či vašim blízkým. Základem je vybrat kvalitní dlažbu k bazénu, která má řadu benefitů oproti jiným typům dlažeb. Dlažba musí být hlavně protiskluzová, právě aby se zamezilo riziku uklouznutí. Web dlažba.cz nabízí takové typy venkovní dlažby, které jsou mrazuvzdorné a voděodolné. Nehrozí pak, že dlažba nasákne vodu a v zimě popraská.

zdroj: dlažba.cz

Údržba hraje zásadní roli

Lakování, voskování, olejování. To je jen základní výčet údržby, kterou vyžaduje pravá dřevěná podlaha. Dřevo v interiéru vytváří útulný pocit domova a vřelosti. Dnešní doba je ale uspěchaná a kdo z nás má skutečně čas věnovat podlaze tolik péče, kterou si zaslouží? Keramická dlažba je kompromisem, který jednak uspokojí vaši touhu po dřevěné podlaze, zároveň vám ale značně ulehčí starost o vaši domácnost.

Jednoduché řešení nečistot

Dlažba samozřejmě není bez práce, v případě nečistot je ale jednoduše setřete, aniž byste se obávali, že se vám dostanou do spár dřeva a už je z nich nedostanete.

Terasa jako oáza klidu bez nadměrného úklidu

Terasa je často, a to zejména v létě, místem, kde trávíte příjemné letní večery s vašimi přáteli či rodinou. Určitě proto chcete, aby působila vždy čistým a nezanedbaným dojmem. V případě dřevěné podlahy takový pocit můžete mít ze začátku, keramická dlažba vám bude dělat radost i dlouho po tom, ať už si vyberete imitaci dřeva či imitaci kamene.

zdroj: dlažba.cz

Komerční prezentace

 

Edit: