Žehlicí systém Laurastar se švýcarskou dokonalostí

Žehlicí přístroje švýcarské značky LAURASTAR jsou založené na unikátních patentovaných technologiích. Obrovský bonus představuje v dnešní době skutečnost, že umí díky vysoké teplotě páry likvidovat bakterie, houby, roztoče i viry, a to včetně COVID 19. Vše je laboratorně potvrzeno. Pára odstraňuje až 99,999 % virů a bakterií, díky ní tak získáte naprosto hygienické prádlo. Do procesu se zapojují unikátní technologie, například 3D aktivní plocha Sensteam na parní žehličce (cítí vaše pohyby žehličkou a automaticky podle nich uvolňuje páru) nebo aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem.

Parní generátory

Parní generátor LAURASTAR přináší revoluci v žehlení pomocí přenosné parní stanice s madlem LAURASTAR LIFT, která zaujme jedinečným designem, a nízkou hmotností. Žehlení se tak stává jednodušším než kdykoli předtím. LAURASTAR LIFT XTRA je vybaven profesionální parní žehličkou s aktivní 3D žehlicí plochou, pulzní parou, hygienickou parou DMS a automatickým nastavením ideální teploty pro všechny tkaniny.

Laurastar Lift

Laurastar Lift Xtra Aluminium

Žehlicí systémy

Žehlicí systém LAURASTAR umožní obnovit objem a krásu vašeho oblečení za polovinu času, a to bez ohledu na barvu či materiál. Vybrat si můžete mezi žehlicími systémy řady S nebo SMART. Zatímco řada S je vybavena hlavními technologiemi LAURASTAR, řada SMART poskytuje bezkonkurenčně nejlepší výsledky v žehlení. A pokud si přeci jen s něčím nevíte rady, můžete využít asistenta žehlení, který vás připojí k mobilní aplikaci. Ta vám díky nahraným videím pomůže docílit těch nejlepších výsledků.

Hygienické napařovače

Napařovač LAURASTAR IGGI lze použít nejen na vyžehlení, oživení a dezinfekci oblečení, ale také na kliku od dveří, plyšové hračky nebo přilby na motorku. Meze použití se nekladou. Navíc ho díky jeho kompaktním rozměrům můžete mít při ruce i na služební cestě či dovolené.

https://www.parnizehleni.cz/e-shop/laurastar/laurastar-iggi-white

Šetří životní prostředí

Cílem švýcarského výrobce LAURASTAR je respektovat nejen vaše oblečení, ale zároveň i životní prostředí. Každý produkt je navržen s vidinou jeho dlouhé životnosti, což je závazkem značky proti plánovanému zastarávání. Proto poskytuje 10 let záruky na náhradní díly. Ctí udržitelnost planety – není potřeba spotřebovávat více než je nutné.

Komerční prezentace

Datum vydání: 1. 9. 2021

Edit: