Koupelna v pánském vs. dámském stylu. Znáte nejčastější rozdíly?

Plánujete zařídit novou koupelnu? Přestože nebude jen vaše a bude ji využívat více členů domácnosti, chcete ji stylově vyladit. V pánském nebo raději v dámském stylu? Pokud váháte, projděte si malého průvodce rozdílů, odlišností mezi oběma styly. Možná se v některých i najdete a usnadní vám rozhodování.
Které rozdíly jsou ty nejčastější?

1) V ŘÍŠI BAREV

Je to tak trochu souboj. Tmavých barev, metalických odlesků, chladného kovu či betonu na jedné straně,  s pastelovými tóny barev, pudrovou, meruňkovou, narůžovělou, jemnou tyrkys, mentolovou, zelenkavou…. na straně druhé.
Ať se nám to líbí nebo ne, barvičky mají obecně více v oblibě ženy. Vyjadřují skrz ně tak svoji jemnost, něžnost a romantickou duši.  Řada žen se bude jistě v romanticky laděném interiéru jemných barev cítit příjemněji.
Oproti tomu zavítáme-li čistě do pánského koupelnového světa, rázem se ocitneme v minimalistické říši plné tmavých tónů barev, surového betonu, často v kombinaci s kovem. Tmavé barvy dosahují kýžený efekt, jistou podmanivost a stávají se osobitým odrazem charakteru pravého muže.

2) SEBEVĚDOMÝ KONTRAST

Stejně jako mají pánové v oblibě spíše tmavé barvy, nebrání se ani kontrastům s prvky v industriální stylu. Materiál, bez kterého se pánsky laděný interiér jen stěží obejde, je tmavý kov ve všech podobách. Tak trochu drsná, ale účelná strohost.

Ovšem dámy rozhodně nezůstávají, co do obliby metalických odlesků, pozadu. Stále častěji sahají po kombinaci zdobných prvků, jemných barevných tónů právě s metalickými odlesky. Mohou tak naplno rozvinout svoji fantazii a realizovat ty neodvážnější nápady koupelnového designu. Velmi oblíbená je např. barva rose gold.

STROHOST SE ZDOBNOSTÍ MOC NEKAMARÁDÍ

V tomto případě jde o hlavně o praktičnost. Řeč je o úklidu koupelny. Pánsky zařízená koupelna zrovna neholduje kompromisům. Vítězí výrazná praktičnost, jednoduchost a čistá účelovost. Chcete-li prostor opravdu nenáročný na úklid, zapomeňte na přílišnou zdobnost a množství dekorací.
Naopak většina žen dekorace miluje. Otevřené police plné nejrůznějších flakónků a stylových ozdob. Vypadají krásně, dotváří útulno a romantický nádech. I když čistě z pohledu úklidu nebývají zrovna nejpraktičtější.

POKROK NAZASTAVÍŠ

Moderní technologie a high-tech vychytávky se už staly nedílnou součástí našich domovů, koupelnu nevyjímaje. Přináší obrovský uživatelský komfort  a každodenní prémiovou péči nám všem, bez ohledu na stylové ladění koupelny. Díky nim si můžeme vychutnat prvotřídní oázu očisty a relaxu.

Pánové se v nových technologiích vyžívají. Vedle chytrých toalet, jejichž nastavení mohou pohodlně ovládat ze svého chytrého telefonu nebo z tabletu, jistě ocení i high-tech funkčnost baterií.

Stylová koupelna bez starostí

S plánováním stylově zařízené koupelny, vaší oázy relaxace, vám pomohou projektoví konzultanti. Zbaví vás starostí se zajišťováním řady potřebných kroků spojených s realizací projektu, zkoordinují vše potřebné a pohlídají ladění do vašeho oblíbeného stylu.    Ušetří vám čas a postarají se o vaše pohodlí. Budou vaší pravou rukou po celou dobu řešení projektu.

CHCI VYUŽÍT SLUŽEB KONZULTANTA

Více inspirace pro stylové koupelny najdete na www.siko.cz

Komerční prezentace

Uložit

Datum vydání: 18. 10. 2019

Edit: