Lemus Home nově ve VOIX

Lemus HOME Classic

Dánský výrobce přidává do nabídky řadu Lemus Home pro špičkové domácí ozvučení

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidal ke konci loňského roku do svého portfolia progresívní dánskou značku Lemus, průkopnického výrobce designově vytříbené a zvukově atraktivní bezdrátové elektroniky. VOIX má nyní v nabídce obě modelové řady z portfolia této mladé, ale ambiciózní značky ze severské Kodaně a to Lemus Home a Lemus Lifestyle.

Kolekce Lemus Lifestyle zahrnuje široké portfolio špičkově hrajících bezdrátových reproduktorů, rádií a sluchátek v exkluzivním provedení a v nezaměnitelném severském duchu. Nově ve VOIX ale přibyla i řada Lemus Home.

Lemus věří, že audio má být především slyšet. Vyrábí proto výkonné audio systémy, které vypadají jako integrální součást interiéru. Jejich originální „hrající nábytek“ nabízí dokonalý soulad minimalistického severského designu, řemeslného zpracování a posledních verzí aktuálních technologií, jako jsou Spotify Connect, Google Cast, Apple Airplay 2, HDMI Arc nebo Bluetooth.

Lemus HOME Classic

Lemus HOME Classic 1500 a 1200: Bas, který vám vyrazí dech

Modely Classic 1500 a 1200 jsou největší ze zástupců kolekce domácího ozvučení Lemus HOME. Liší se jen celkovou šířkou své podélné skříně. Jejich bas sahající až k 15 herzům(!) vám však v obou případech prakticky vyrazí dech. Kromě tří druhů povrchové dýhy si můžete vybírat i ze tří druhů dánské průzvučné tkaniny, abyste si systém mohli dokonale přizpůsobit designu a atmosféře svého domova nebo jej jednoduše instalovat na doplňkový ocelový rám. Cena obou modelů byla stanovena na shodných 62 990,-. Kromě modelů Lemus HOME Classic nabízí tato dánská značka také modely Artistic a Piano. Prodává výhradně showroom VOIX Premium Audio, Dušní 3, Praha – Staré Město, www.voix.cz.

Lemus HOME Artistic

Lemus HOME Artistic: Dynamit v kompaktním balení

Model Artistic je prostřední ze tří zástupců kolekce domácího ozvučení Lemus HOME. Jeho bas sahající až k 20 herzům(!) na vás však každopádně udělá dojem. Kromě tří druhů povrchové dýhy si můžete vybírat i ze tří druhů dánské průzvučné tkaniny, abyste si systém mohli dokonale přizpůsobit designu a atmosféře svého domova. Cena je 55 590,-, prodává výhradně showroom VOIX Premium Audio, Dušní 3, Praha – Staré Město, www.voix.cz.

Lemus HOME Piano

Lemus HOME Piano: Víc, než jen soundbar

Model Piano je nejmenší ze tří zástupců kolekce domácího ozvučení Lemus HOME a je určen zejména k instalaci pod televizor jako soundbar. Jeho bas sahající až k 20 herzům na vás však každopádně udělá dojem. K dostání striktně jen v černém nebo bílém klavírním laku za 36 990,-. Prodává výhradně showroom VOIX Premium Audio, Dušní 3, Praha – Staré Město, www.voix.cz.

Lemus v Dánsku zasadí jeden strom za každý prodaný produkt. Nejen, že většina nábytku v kolekci Lemus Home je vyrobena z udržitelných materiálů, ale také Lemus navázal partnerství s nadací Growing Trees Network Foundation, aby pomohli obnovit přírodu a životní prostředí výsadbou stromů v dánských lesích.

Komerční prezentace

Datum vydání: 12. 3. 2021

Edit: