Moderní toaletní stolky aneb po čem ženy touží

Zdá se vám, že toaletní stolky patří na zámek? Jste na omylu. I dnes se jedná o velmi vyhledávaný kus nábytku a určitě by neměl chybět ani u vás doma – ať už v pokoji dcery, nebo v ložnici pro maminku.

Toaletní stolek ve většině případů není až tak úplně stolkem. Je to spíš skříňka se zrcadlem, u níž nesmí chybět židlička. Čím více má šuplíků a poliček, tím lépe, protože tím více věcí se do něj vejde. A to ženy přesně potřebují.

Sen každé ženy

Každá žena se chce líbit, ať už jí je sedmnáct, nebo čtyřicet. A téměř všechny mají své triky, jak toho dosáhnout. Používají různou kosmetiku, nad jejímiž názvy muži kolikrát kroutí hlavou, laky na vlasy, podmanivé vůně, korektory na nedostatky pleti, kleštičky na řasy a spoustu dalších pomůcek. Většina žen je má buď někde v šuplíku, nebo v koupelně. Ty šťastnější mají doma toaletní stolky.

Toaletní stolek slouží nejen jako úložný prostor pro všechny ty ženské zkrášlovací drobnosti, ale rovněž jako místo, kde se dámy mohou neomezeně dlouhou dobu upravovat – líčit se, česat, lakovat si nehty apod.

Výhoda pro muže

Nutno podotknout, že toaletní stolky mají své výhody také pro muže – všichni, kdo jej své ženě pořídí, už nikdy nebudou muset stát frontu na koupelnu. Uvolní se i spousta koupelnových poliček.

Výběr správného stolku

Toaletní stolek může být moc pěkným dárkem pro manželku, přítelkyni, dceru či nějakou jinou ženu. Vsaďte se, že jej užijí všechny. Až budete vybírat ten správný, zaměřte se zejména na design a funkčnost.

Stolek by měl korespondovat s vybavením místnosti, v níž bude stát, a nabízet hodně úložného prostoru. Dalším důležitým kritériem je zrcadlo. Mělo by být co největší, případně otočné. Nezapomeňte, že stolek musí stát někde u světla (u okna) či být dobře osvětlený. Často se prodává v setu s židličkou, a jestli ne, budete ji muset dokoupit. Ženy tráví zkrášlováním dlouhé chvíle a stát u toho rozhodně nebudou.

Inspiraci na moderní toaletní stolky najdete na Dona-shop.cz.

Komerční prezentace

Edit: