Nábytek jako luxusní auto

10

Sofa Mercedes mají dřevěný rám, potahovaný kůží, u této verze zůstalo dřevo po stranách odkryté. Dřevěný stolek má dýhu s matnou strukturou.

 

Mít dobrou značku auta, to je sen mnoha mužů, možná i žen, i když těm jde asi víc o barvu, a také o to, aby se do něj dobře skládaly děti i nákupy. Těm z vás, které/kteří si vysoce ceníte elegance a interiérů luxusních automobilů, nabízíme něco podobného pro váš domov.

Aston Martin, Lamborghini, Mercedes, to nejsou jenom lákavá vozidla a drahé hračky pro pány, kteří si potrpí na reprezentaci. Najdete je i na přepychovém nábytku s dokonalými materiály a čalouněním, připomínajícím tak trochu, inu, auta. Kvalitní kůže, nádherné dýhy, hliník v dokonalé povrchové úpravě, ano, můžeme klidně v těchto pojmech mluvit o autech i o nábytku. Vždycky ale budeme popisovat luxus. Svědčí o tom také značka Bentley Home, zahrnutá do italské skupiny Luxusní bydlení, která pro svoje exkluzivní výrobky používá mimo jiné vzácné mramory či vřesový kořen.

1

Jídelní stůl z ořechu, Madeley Burr, Bentley Home

 

2

Otočné křeslo Mercedes má hliníkovou konstrukci, otočná je i podnožka-puf.

 

3

Křeslo Bentley Kensington se semišem a spoustou hýčkacích polštářů

 

4

Čisté, dobře defi nované linie, čtyři místa, měkounká kůže barvy pearl, a kartáčovaný hliník dole, to je pohovka Aston Martin. Polštáře jsou vlněné!

 

5

Sestava Gentleman značky Flou

 

Nožičky 
Nábytkové nohy vyhlásily revoluci. Nebudou se schovávat. Naopak – rády na sebe upozorní, ať už jsou černé, lesklé, z přírodního dřeva nebo kovové, pravidelné či nepravidelné. Sluší jim retro trnože i jistá bytelnost.

6

Stůl Peg, Nendo, Cappellini

 

 

7

Pracovní stůl značky Zanotta

 

 

8

Křeslo Cocktail, Mooi

 

 

9

Lavice Olivier, Flou

 

 

11

Třímístná pohovka Tonino Lamborghini se zvláštním mechanismem pro nastavení polštářů opěradla.

 

 

12

 

 

13

Sportovní klubovky Rugby Bentley s rafinovaně řešenou kůží, design Maria Pergay

 

 

14

Chaise longue Richmond, Bentley Home, Luxury Living

 

Datum vydání: 29. 5. 2015

Edit: