Podzimní nákup zastřešení bazénu přináší výrazné slevy

Sezóna koupání v zahradním bazénu pomalu odchází, aby se zase vrátila následující rok počátkem května. Jak je možné, že tak záhy? Pokud totiž budete na svém bazénu používat zastřešení, výrazně si jím prodloužíte dobu, po kterou se lze v něm koupat. Tuto výhodu jistě ocení každý majitel bazénu.

Zajímavé podzimní slevy

Jestliže i vy začínáte uvažovat nad tím, že byste svůj zapuštěný bazén nechali opatřit posuvným zastřešením, nastal nyní ten vhodný čas. Společnost Alupo aktuálně nabízí výhodné slevy, s nimiž můžete výrazně ušetřit a díky nimž investice do zastřešení bazénu tolik nezasáhne do vašeho rodinného rozpočtu.

Proč zastřešit bazén?

Léto v České republice trvá poměrně krátce a horkých dnů, kdy je možné se koupat, je rozhodně méně než v jižních zemích. Přesto u velké části rodinných domů stojí venkovní bazén, protože lidé zjistili, jak báječné je mít možnost koupání přímo ve svém bydlišti. A když je navíc takový bazén opatřený zastřešením Alupo, prodlouží se doba koupání téměř na půl roku – od května do října. Koupat se v něm je tak možné také za deštivého počasí, protože bude stačit, abyste bazén zakryli a pod zastřešením si užívali do sytosti plavání.
Výhod poskytuje zakrytý bazén daleko více. Odpadá neustálá starost o děti a domácí mazlíčky, kteří mohou v nestřeženém okamžiku spadnout do bazénu. Také voda v něm bude čistší a prosta listí a jiné nečistoty z okolí. To určitě přispěje k uspoření financí za bazénovou chemii, již je nutné zakoupit a použít, aby byla voda čistá a připravená ke koupání. Zároveň se také ušetří práce a čas, který by se jinak musel věnovat čištění bazénu.

Špičková kvalita od Alupa

Konstrukce zastřešení Alupo je z kvalitního hliníku a stěny z dutinkových polykarbonátových desek s UV ochranou, jež se vyznačují tepelně izolačními vlastnostmi – teplo získané ze sluneční energie se akumuluje pod deskami, čímž zabraňuje vodě v rychlejším chladnutím. Výrobce je leaderem na trhu inovací, jako první v Česku nabídli bezkolejnicové zastřešení. Stále své produkty inovují, díky čemuž mohou zákazníkům nabídnout vysoce funkční řešení s dlouhou životností.

Ušetřete 30% a více

Plánujete pořízení zastřešení? Tak nyní je nejlepší čas. Ušetřete i více než 30% z ceny zastřešení v podzimní akci. Nechte si zpracovat nezávaznou cenovou nabídku a přesvědčte se o výhodách ještě dnes.

Komerční prezentace

Datum vydání: 24. 10. 2019

Edit: