Povlečení z bavlněného saténu: Přírodní, stylové a ideální jako dárek!

Seznamte se s Glamonde – jedinečnou českou značkou saténového povlečení, ve kterém se krásně spí. Ložní povlečení je vyrobeno ze 100% česané bavlny, která vás překvapí svou hebkostí a kvalitou zpracování. Prohlédněte si naše tipy a nezmeškejte příležitost pro výběr výjimečného vánočního dárku.

Na kompromisy zapomeňte, chtějte to nejlepší

Bavlněný satén patří mezi top materiály, které se používají k výrobě ložního povlečení. Dopřejte si ten nejkvalitnější! V Glamonde vám z něj vyrábíme trendy kolekce povlečení ve standardních, prodloužených i francouzských rozměrech. Povlečení je lehké, hebké, krásné, a přitom i velmi odolné.

Jednobarevná kolekce dodá eleganci každé ložnici

V jednoduchosti je krása, o čemž se přesvědčíte, když si vyberete jednobarevné ložní povlečení v jemných pastelových tónech. Kvalitní materiál a precizní řemeslné zpracování paspulky navíc podpoří punc luxusního vzhledu, který saténovému povlečení nelze odepřít.

Dopřejte si vánoční atmosféru s předstihem

Zkuste to letos jinak. Dárečky pro své blízké pořiďte co nejdříve, vánoční úklid odsuňte na neurčito a sváteční atmosféru si užijte lenošením v povlečení s nežehlivou úpravou. Tak hurá do toho!

Kouzlíme s digitálním tiskem: fotopovlečení, fotopolštářky

Zaručujeme vám, že s fotopovlečením a fotopolštářky vaše ložnice na nudu zapomene! Zvolte si oblíbenou fotografii, obrázek či dekor a šup s ním na povlečení. Natiskneme a ušijeme pro vás fotopovlečení dle vašich přání a požadavků.

Luxusní dárek s praktickou funkcí

Ano, přesně takovým dárkem můžete obdarovat své blízké, když se rozhodnete pro saténové povlečení. Kvalitní materiál, nežehlivá úprava, zapínání na zip, rozměry na míru a vkusné dárkové balení k tomu. Jde to i jinak a v Glamonde to víme.

Komerční prezentace

Datum vydání: 30. 10. 2018

Edit: