PVC podlaha je podlahová krytina s mnoha výhodami

Pokud se pouštíte do rekonstrukce interiéru, začněte doslova od podlahy. V současné době existuje spousta podlahových krytin, přičemž jednotlivé varianty se vlastnostmi různí. Velké popularitě se těší PVC podlaha, která má jak své přednosti, tak i úskalí. V následujících řádcích se na měkčené PVC jako takové podíváme podrobněji.


Před výběrem konkrétního designu byste se měli zajímat o to, jakými vlastnostmi se PVC podlaha vyznačuje. Používá se poměrně dlouho, nicméně materiál jako takový i výrobní technologie se zdokonalily, a tím pádem dokáže podlahová krytina nabídnout lepší atributy než v minulosti.

Přijatelná pořizovací cena

Podlaha z měkčeného PVC vás nadchne především příznivou pořizovací cenou, tudíž vás pokládka podlah vyjde na mnohem nižší částku, než kdybyste zvolili vinyl. Samozřejmě existují i dražší varianty, ale ty už mají i něco navíc, například jsou silnější, odolnější a podobně.

Co se týče údržby, ta je snadná. V případě drobného poškození je možné podlahu snadno opravit. Počítejte však s tím, že je PVC docela měkké, a tak ho snadno proseknete nožem či ostrým předmětem, což potom opravit není možné. Pokud se podlaha opotřebí, neprovádí se renovace, ale je nezbytné krytinu strhnout a nahradit ji novou.

Podlaha je velice příjemná na omak. Chlubí se také výbornými tepelněizolačními vlastnostmi. Sehnat se dá v mnoha zajímavých dekorech, přičemž některé vypadají i jako dřevěné parkety a podobně.

Kde koupit PVC podlahu?

Jestliže si chcete PVC podlahu objednat přes internet, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Superpodlaha.cz. Vybrat si můžete z dekorů dřeva i keramiky. V některých interiérech se bude vyjímat šedý odstín, v jiných zase hnědý. Tak neváhejte a podívejte se do nabídky uvedeného e-shopu.

 

 

 

 

Komerční prezentace

Edit: