Radiátor, jako umělecké dílo...

Francouzská značka Cinier mění radiátory v ručně vyráběná umělecká díla.

V dnešní době již nemusí být moderní radiátory pouze zdrojem tepla. Umí navíc interiér zchladit, rozsvítit a ozdobit. Designové radiátory Cinier se tak hodí do každého interiéru a splynou s interiérem natolik, že ani nepoznáte, že se jedná o radiátor.

Jestliže hledáte opravdový designový skvost, který bude ozdobou luxusního i moderního interiéru, a zároveň bude vynikat svým technickým řešením, pak jsou radiátory Cinier tou správnou volbou. Ručně vyráběné radiátory přicházejí na svět v dílnách rodinné firmy Cinier ve francouzském městě Sète, a to již od roku 1975.

Originální radiátory s ručně malovanými motivy.

Ručně vyráběné kamenné radiátory s neviditelným připojením

Luxusní designové radiátory, francouzské společnosti Cinier, jsou dokonalým zdrojem tepla. Kromě topení a chlazení vnesou do interiéru také design a umění. Radiátor může na první pohled působit jako obraz nebo plastika, protože grafické motivy na radiátoru jsou ručně malované a připojení radiátoru je skryté. Kolem radiátoru nejsou viditelné žádné trubky ani hlavice. Bez obav můžete instalovat radiátory Cinier do jakéhokoliv interiéru, včetně luxusních residencí, hotelů a firemních sídel.

Technologie vyvinutá firmou Cinier, nabízí jedinečný tepelný komfort díky kameni Olycale, což je přírodní kámen z Pyrenejí. Kámen je rozdrcen a specificky restrukturalizován v Cinier dílnách tak, aby dosahoval vysokého tepelného výkonu. Se setrvačností, podobné litině, má kámen Olycale nesrovnatelné vlastnosti sálání velmi příjemného a rovnoměrného tepla.

Radiátor s malbou – každý kus je originál

Paris My Love

Radiátory s ručně malovaným motivem

Kamenný radiátor. Ruční práce.

Ručně vyráběný radiátor. Součástí je osvětlení, případně chlazení.

Radiátory s ručně malovanými motivy, včetně chlazení.

Radiátory, které kromě topení plní také funkci zrcadla. Vyrábí se v různých barvách.

Radiátory, které kromě topení plní také funkci zrcadla. Vyrábí se v různých barvách.

Kámen Olycale má několik významných předností:

Akumulace tepla – kvalita materiálu umožňuje teplo akumulovat a následně rovnoměrně uvolňovat do interiéru.
Kámen je vyroben v nejvyšší kvalitě a na dotyk je velice příjemný.
Jemně broušený kámen umožňuje vytvoření skutečně moderních struktur.
Dlouhá životnost díky pevnosti kamene.
Jedná se o ekologický přírodní materiál pocházející z Pyrenejí na jihu Francie.

Radiátory Cinier jsou dostupné ve dvou verzích – elektrické a teplovodní.

Radiátor do koupelny včetně sušiče ručníků.

Koupelnový radiátor včetně sušiče ručníků. Je možné v různém barevném provedení.

Radiátor (s motivem stromu) do koupelny včetně držáků pro vešení ručníků.

Výhradním distributorem pro Českou republiku je firma Stakohome Innovation s.r.o., která kromě kamenných radiátorů dodává na český trh i další produkty firmy Cinier – designové sušiče ručníků, retro litinové radiátory nebo nástěnné LED osvětlení.

Provedení designových radiátorů a osvětlení je možno vidět v showroomu společnosti Stakohome, na adrese Aloisovská 934/8, Praha 9 – Hloubětín.

Více informace a další podrobnosti naleznete na www.luxusni-radiatory.cz nebo www.cinier.cz, tel: 226 517 528, mobil: 777 780 384.

Společnost Stakohome má v nabídce i další zajímavé produkty, např. designové podlahové zásuvky pro interiér a exteriér www.podlahove-zasuvky.cz nebo zcela neviditelné reproduktory vyznačující se skvělým zvukem za přijatelnou cenu.

Komerční prezentace

Datum vydání: 2. 11. 2020

Edit: