Střecha na klíč - nejvýhodnější způsob zastřešení vašeho domu

Kvalitní střecha představuje větší, avšak nezbytnou investici – ostatně chrání váš domov před výstřelky počasí. Dobrou zprávou je, že při správné volbě materiálu a odborníků vám může vydržet celý život. Nejjednodušší je objednat si střechu na klíč, se vším všudy a přímo podle vašich představ.

Volte s rozmyslem

Než si necháte postavit střechu, budete muset učinit řadu příjemných rozhodnutí ohledně jejího vzhledu i použitých materiálů. Pokud vás zajímá, jaké střechy jsou momentálně in, pak rozhodně vede šikmá varianta. Nejenže je pěkná na pohled, ale také dům lépe chrání před větrem či sněhem. Jejím základem je nosná konstrukce – krov, obvykle zhotovený ze dřeva, oceli a betonu. Zásadní je pak výběr střešní krytiny, u níž je důležité, aby poskytovala patřičnou ochranu, nevybledla po pár měsících a vykazovala potřebnou odolnost. Vsaďte na klasické pálené tašky, případně jejich betonovou alternativu, obě možnosti slibují životnost až 100 let.

Co můžu udělat pro střechu na míru?

Jakmile zadáte poptávku, odborník vám vystaví cenovou kalkulaci projektu, a pak už můžete začít pracovat na realizaci svého snu. Plány jsou nejprve zpracovány ve 3D, takže si projekt sami prohlédnete a budete se k němu moci vyjádřit. Teprve poté přikročíte k podpisu smlouvy a stavba započne. Jako první probíhá ruční, nebo strojová realizace krovu, vyzdí se komín a teprve pak se pokládá střešní krytina. Závěrečnou tečku představují montáže svodů a okapů. Jestliže jste majiteli staršího domku a oprava střechy je nad vaše síly, můžete ji přirozeně také zadat odborníkům.

Zlaté ruce

Jestliže kvalitní materiál tvoří polovinu úspěchu, tou druhou polovinou je správně zvolený specialista. Právě takové najdete v kolínské společnosti Střechy Novák, která působí po celé ČR. Pokud se nacházíte v hlavním městě a okolí, určitě se nebojte firmu využít pro stavbu vaší střechy – Praha je doslova za rohem. Každý rok položí její zaměstnanci více než 300 střech jak pro rodinné domy, tak pro činžáky a komerční objekty a kromě staveb na klíč se zabývá také rekonstrukcemi střech. Výborné reference za dlouhá léta jejich činnosti jsou tou nejlepší vizitkou.

Komerční prezentace

Datum vydání: 13. 2. 2018

Edit: