VÁNOČNÍ PŘÍSTAV POLSKÉ BLOGERKY

Paula Jagodzińska, která má na svém instagramu o módě, interiérech a cestování přes tři sta tisíc sledujících, nám dovolila nahlédnout do svého vánočně vyzdobeného domu. Navrhla si ho sama, s obměnou nynějšího zařízení jí pomohla společnost Westwing.

VÝBĚR BAREVNOSTI JE ZÁKLAD

Paula se soustředila především na světlé barvy. Také jí záleželo na vytvoření útulného interiéru, kterému dopomohla textilními prvky: ať už římskou roletou v kuchyni, polštářky, nebo měkoučkými dekami. „Interiér musí mít duši, a tak v něm nesmí chybět osobní prvky. V mém případě převažují fotografie na stěnách z našich společných cest s přítelem.“

 

MODELKY TAKÉ PEČOU!

Ačkoli Paula předvádí módu a musí zůstat velmi štíhlá, pečení cukroví a ochutnávání si neodpustí. V kuchyni s ostrůvkem, pojaté ve venkovském stylu, jí jde práce hezky od ruky. Bílá kuchyňská dvířka, sporák, keramický dřez, digestoř i menší spotřebiče ladí s dřevěnými pracovními plochami.

Paula má v oblibě vykrajované cukroví: motivy stromečků, hvězdiček, postaviček. Podle jednotlivých tvarů je ukládá do stylových plechových krabic.

Paula se soustředí na přírodní doplňky. Jsou to nejen skořápky ořechů a sisalové prostírky, ale také celá skořice nebo kůra z pomerančů a mandarinek. Dává přednost dřevěnému nábytku.

 

SVÍČKY DODAJÍ ATMOSFÉRU

 

„Nejdůležitějším bodem ve vánoční výzdobě jsou svíčky a lampy – navozují neskutečně příjemnou atmosféru. Držím se zásady: více je lépe! Neumím si bez nich Vánoce už ani představit. Svíčky, nejlépe vonné, společně se stolními či stojacími lampami proto instaluji po celém domě,“ vysvětluje Paula.

Termofor z umělé kožešiny Mette cream. Ohřívací lahve v módních barvách i další doplňky jsou k dostání na Westwingnow.cz.

 

MÁ RÁDA TUTO ČÁST

Paula si oblíbila denní zónu domu. Je pyšná na jídelní kout, který je navzdory nedostatku místa přehledný a světlý. Navazuje na obývací pokoj, se kterým vytváří kompaktní celek. Tady na pohovce blogerka relaxuje a plánuje další cesty. A protože je mimo domov často, vnímá svůj dům jako bezpečný přístav.

Jelen jako důstojný symbol vánočního času. Tento majestátní tvor symbolizuje sílu a eleganci sobě vlastní.

Paula si na stromek vybrala decentní jednoduché slaměné hvězdičky, které kombinuje s drobnými kouličkami a zvonky.

 

VÁNOČNÍ STROMEK

Oblíbenou vánoční tradicí Pauly je strojení stromečku. „Už jsem si vypilovala systém, který mi pomáhá vše zvládnout. Nejprve si vyberu barvy, které budou převládat ve vánoční výzdobě v daném roce. Letos je to bílá, béžová, šedá, pro akcenty pak zlatá a stříbrná. A jako obvykle se zdobení stromečku nemohu už dočkat,“ uzavírá natěšeně Paula.

 

 

Paula Jagodzińska

majitelka bytu, autorka blogu Beauty Fashion Shopping

„Na světě neexistuje místo, které by mi nahradilo Vánoce doma. Spojují se mi s vůní perníku, teplým čajem, dlouhými večery, které trávím zachumlaná pod dekou, i s časem se svými nejbližšími. Miluji Vánoce i celou tu atmosféru okolo – mám navíc narozeniny, takže je to pro mě svátek hned dvojitý. Nejvíc se těším na vánoční přípravy, jako je pečení, zdobení interiéru, strojení stromečku a kupování dárků. Většinou ale vše zařizuji na poslední chvíli.“
Instagram: https://www.instagram.com/ paula_jagodzinska/

Bytové doplňky vybírejte na Westwingnow.cz.

 

Text a foto: WESTWING A VANDA JESENSKÁ

Datum vydání: 30. 12. 2020

Edit: