Využijte energii ze slunce naplno

Finanční úspora, energetická soběstačnost, šetrnost k životnímu prostředí. To jsou nejčastější důvody, proč majitelé rodinných domů uvažují o pořízení solárních systémů. Jedním z vhodných řešení je nabídka od Bohemia Energy. Ta kombinuje dodávku technologie s výkupem přebytků elektřiny Bonus S- POWER. Elektřinu, kterou nevyužijete, od vás Bohemia Energy vykoupí za velkoobchodní ceny. To vše na klíč, bez nutnosti mít licenci na výrobu elektřiny a s garantovanou dotací.

Díky malým solárním elektrárnám si domácnosti mohou část energie pro svou spotřebu vyrábět samy. Navíc se také mohou zabezpečit proti krátkodobým výpadkům elektřiny z veřejné sítě a užívat si komfortu třeba i v době přírodních kalamit. Výkup přebytků Bonus S-POWER si kromě toho poradí i s případy, kdy domácnost všechnu vyrobenou energii nespotřebuje.

„Benefitem našeho řešení je, že případné přebytky za výhodných podmínek vykoupíme. Uložíme je v podobě peněz za energii, kterou domácnost do sítě dodá,“ říká Libor Holub, obchodní ředitel  Bohemia Energy a dodává: „Můžete si to také představit jako virtuální baterii, kde se mění elektřina na peníze, které se v ní ukládají. Peníze si pak ‘vyzvednete’ při pravidelném vyúčtování elektřiny.“

Výše odměny za přebytky je stanovena na základě velkoobchodních cen a podle skutečné dodávky přebytku vyrobené elektřiny do sítě. Zákazník tak získává maximálně atraktivní cenu, která může v dané chvíli být. O nic se nemusí starat. Informaci o tom, kolik elektřiny domácnost spotřebovala ze sítě, kolik za ni zaplatí, kolik přebytečné elektřiny naopak dodala obchodníkovi a kolik za ni obchodník zaplatí, se zákazník dozví na roční vyúčtovací faktuře.

Více na www.bohemiaenergy.cz.

Komerční prezentace

 

Uložit

Datum vydání: 27. 3. 2018

Edit: