Využijte srovnání cen plynu a elektřiny na jednom místě

Lidé si kolikrát ani neuvědomují, na čem by vlastně mohli šetřit. Jedním z nutných výdajů, které se však dají snížit, jsou i platby za energie, elektřinu a plyn. Dnes máme možnost vybrat si z celé řady dodavatelů, mezi něž patří například E.ON, ČEZ, MND, Centropol, innogy, PRE a další. Jak zvolit toho nejlepšího?

Mohli byste ceny elektřiny a plynu začít zkoumat na vlastní pěst, ovšem to by vám zabralo spoustu času. Téměř každý dodavatel vám sdělí nabídku poté, co mu prozradíte svou spotřebu. Existuje však i jednodušší a rychlejší způsob, jak zjistit ceny plynu i elektřiny.

Zadejte informace jen jednou a získejte ceny od všech dodavatelů

Velmi dobrým pomocníkem je portál Ušetřeno.cz, který nabízí jak srovnání cen plynu, tak srovnání cen elektřiny. Jediné, co musíte udělat, je zadat informace o vaší spotřebě, o místě, kde bydlíte, způsobu využívání energií apod. Tyto údaje zadáte jenom jednou a následně obdržíte informace od mnoha dodavatelů.

Pak se budete moct sami rozhodnout, jaká nabídka je pro vás nejvýhodnější. Máte možnost volby, tak toho využijte. Nezapomeňte se však orientovat i podle jiných kritérií než jen dle ceny. Pečlivě si prostudujte podmínky daného dodavatele.

Změna dodavatele sama o sobě není složitá

Prostudovali jste srovnání dodavatelů elektřiny a plynu, vybrali jste a teď se chystáte ke změně? Ničeho se nebojte. Obvykle stačí jen podepsat smlouvu s novým dodavatelem a ten už pak za vás rozváže smlouvu s tím stávajícím. Když si nebudete vědět rady s vyplněním smlouvy, máte možnost zavolat specialistům z Ušetřeno.cz. Kromě srovnání dodavatelů plynu, elektřiny a mnohých dalších poskytovatelů totiž nabízí i poradenství.

Změna dodavatele je jenom papírová záležitost. Nemění se vám elektroměr ani plynoměr, fyzicky k žádné změně nedochází. Tak neváhejte a ušetřete až tisíce korun ročně!

 

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 30. 8. 2020

Edit: