Bez špičkové střechy to zkrátka nejde. Kdo vám ji postaví?

Která část domu je nedůležitější? Jsou to základy, zdivo, nebo střecha? Vysokého komfortu bydlení lze dosáhnout pouze kombinací všech zmíněných stavebních prvků, nicméně je to právě střecha, která si obvykle žádá zvýšenou pozornost. Pokud vám přes stávající krytinu zatéká, nepřestávejte číst. To samé platí i pro ty z vás, kteří mají v plánu stavět nebo rekonstruovat – prozradíme vám proč se obrátit na pražskou firmu Střechy Novák.

city_old_town_roofs

Postavit nebo opravit střechu není jen tak. Bez předchozích zkušeností, hlubokých znalostí technologických postupů a vhodného vybavení byste se do realizace neměli pouštět. Ale proč se obrátit právě na firmu Střechy Novák? Třeba proto, že odborníci realizují přes 300 zakázek ročně. Střechy staví, opravují a rekonstruují. Klempíři, pokrývači a tesaři ovládají svá řemesla na na výbornou a postarají se, aby i vaše střecha byla perfektní.

Firma Střechy Novák opravuje, rekonstruuje a staví „klasické“ i rovné střechy, a to pro rodinné domy i činžovní a bytové domy. Množství realizovaných zakázek svědčí o kvalitě provedené práce. Klienti si cení rozsahu služeb, hladkého průběhu spolupráce a individuálního přístupu.

roof

Jak spolupráce s profesionály probíhá?

Ať už máte zájem o stavbu nové střechy nebo opravu či rekonstrukci té stávající, stačí si domluvit schůzku s odborným pracovníkem. Ten na přímo na místě vyhodnotí rozsah a náročnost zakázky, informuje vás o podrobnostech a domluví se s vámi na dalším postupu. Poradí vám s výběrem krytiny a vyhodnotí, zda se vyplatí případná rekonstrukce střechy.

Střechy Novák jsou jasnou volbou pro každého, kdo touží po perfektní střeše bez kompromisů. Přesvědčte se o tom, že stavba či oprava střechy nemusí být vyčerpávající. Stačí se obrátit na profesionály, kteří vědí, co dělat.

Prohlédněte si realizované střechy Praha a přečtěte si další informace na www.strechy-novak.cz.

Komerční prezentace

Save

Datum vydání: 15. 9. 2016

Edit: