Na víkend, nebo napořád?

Typový dům Futura Freestyle je projektem architektonického a realizačního studia Prodesi|Domesi, které se specializuje výhradně na dřevostavby. Stavbu si můžete najmout, a když vás přesvědčí, rovnou koupit obdobnou. Lze si pořídit i pár kousků z kolekce nábytku a doplňků, kterými je dům zařízen.

Futura Freestyle je dům pro ty, kteří ani u typového domu nerezignovali na komfort moderního bydlení a design. Dům je navržen pro tři až čtyři osoby s dispozicí 3 + kk a užitnou plochou 76,5 m2. Díky platformě 2. nadzemního podlaží lze užitnou plochu rozšířit až na 108 m2 (4 + kk). Celý dům je maximálně otevřen a propojen s exteriérem, zároveň však poskytuje potřebné soukromí. Hlavní obytný prostor přízemí představuje nyní oblíbené řešení hlavní obytné zóny, spojuje obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Navazuje terasa, která prodlužuje dům do zahrady skrz prosklenou stěnu. V druhé části se nachází zázemí a pokoje. V patře je možné realizovat samostatný pokoj, druhou koupelnu, pracovnu, pokoj pro hosty a podobně. Dům stojí v obci Pulečný, v nádherném prostředí pomezí Českého ráje a Jizerských hor. Slouží jako showroom Futury Freestyle a umožňuje široké veřejnosti otestovat život v moderní dřevostavbě se vším všudy.

3

2

1

Hosté mohou sami posoudit, jak se tu bydlí, ověřit si na vlastní kůži ergonomii jednotlivých prostor vybavených autorským nábytkem v moderním designu. Několik dní můžete v domě bydlet, abyste zažili pocit z dřevostavby na vlastní kůži. Nechybí plně vybavená moderní kuchyň s kvalitním kávovarem a vinotékou, pohodlné parkovací stání na pozemku, horní prostor domu je zařízen jako odpočinková zóna se sedacími vaky. Prodesi|Domesi se postará také o ložní prádlo, nabídnou vám chutný čaj a kávu. Samozřejmostí je připojení k internetu nebo knihovna s časopisy a knihami nejen o architek- tuře a designu. Interiér je vybaven novou kolekcí nábytku Domesi Design a dalšími doplňky především skandinávského, ale i českého současného designu. Více informací naleznete na www.domesiconcepthouse.com

4

5

6

7

8

9

10

Více informací se nachází v říjnovém vydání z roku 2012, které si můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu zde.

Edit: