Proč si koupit luxusní apartmán v Beskydech u golfového hřiště?

Přemýšlíte nad pořízením nemovitosti, která by neměla jedinou chybičku a nacházela se v dech beroucí horské přírodě? Hledáte místo, kde byste si odpočinuli a nabrali tak nový vítr do plachet? Dejte přednost moderně vybaveným apartmánům Tee House, jež se nacházejí u známého golfového resortu Golf Čeladná v Beskydech.


Elegantní apartmány v srdci Beskyd

Díky komfortnímu bydlení u golfu si zajistíte hned několik výhod. V každém případě se jedná o skvělou investiční příležitost, která nabízí vysoký standard. Jen si představte, jak relaxujete se svou rodinou anebo s přáteli v srdci Beskyd, jež jsou pověstné impozantní přírodou a nekonečnými možnostmi aktivního odpočinku! Jízda na koni či na kole, běh, turistika, a v neposlední řadě golf, který díky umístění apartmánů Tee House, lze hrát v Golf Čeladná. Staňte se členy klubu a užívejte si při hře majestátní výhledy na krajinu tak často, jak si budete přát.

Moderní design a příroda na dosah ruky

Jakmile si pořídíte komfortní ubytování v Čeladné, budete odměněni objetím přírody. Horské apartmány na prodej se nacházejí ve výjimečné lokalitě. Každý den spatříte Lysou horu, Smrk i Ondřejník. Zájemci mají možnost pořídit si apartmány v dispozicích od 1+0 až po exkluzivní penthousy 4+kk. Autorem návrhu i projektu je uznávaný akademický architekt Vít Máslo z ateliéru CMC architects. Počítejte s bydlením v nízkoenergetické stavbě, která je šetrná k okolní přírodě.

Jak se v resortu zabavit?

Na programu dne jsou sportovní i relaxační aktivity. Nedílnou součástí areálu je golfové hřiště Čeladná, wellness a spa, relaxace v bazénu, vyjížďky na koni i na kole, posezení u ohně na terase restaurace. V létě si zamilujete tenisové kurty a v zimě zase blízké sjezdovky a běžecké stopy. Počítejte se službou domovníka, úklidem a správou nemovitosti. Samozřejmostí je možnost využití donášky jídla z restaurace, což zajistí concierge služby.

 

Komerční prezentace

Edit: