I topení může vypadat vkusně

Topení je často opomíjenou součástí moderního interiéru, přitom správný výběr nového radiátoru může interiér příjemně oživit a nezřídka kdy se může stát dominantním designovým prvkem.

Energitech – TEPLO V DESIGNU

Již od roku 1993 se věnujeme vývoji a výrobě podlahových konvektorů. Jsme výrobní firma, která sídlí v Brně a naše výrobky dodáváme v rámci celé republiky. Naší velkou předností je, že všechny výrobky, které nabízíme jsme schopni vyrobit a dodat přesně na míru a buď v teplovodní nebo i v elektrické verzi.

Naše výrobky jsou založeny na unikátní technologii, kterou je měděný drátěný tepelný výměník FOXIS – vyrábíme jej jako jediní v republice. Na rozdíl od lamelových výměníků má téměř neomezenou životnost a je bezprašný.

Nástěnná otopná tělesa FOX PANEL mají kryty s dřevěnými dekory nebo pastelovými barvami, vytvoří tedy elegantní vzhled, který se přizpůsobí interiéru. Stejně jako FOXTER, jehož přední část je pro větší bezpečnost z ohýbané překližky, se instaluje přímo na stěnu.

V interiérech s francouzskými okny je možné tepelnou clonu vyřešit topnými lavicemi FOX BOX A FOX CASE, které nekladou vysoké nároky na prostor a mají elegantní vzhled. Další možností je instalace pochůzného topného schodu FOX STEP. Díky své nenápadnosti splyne s interiérem, odpovídá tak stále se zvedajícím požadavkům na design. Navíc je snadně čistitelný a rozebíratelný, rolovací mřížku ROLLS je možné čistit i v myčce, což je jedna z mnoha výhod i našich podlahových konvektorů FOX SILENT, k jejichž montáži není třeba betonáž – montují se až po dokončení podlahy, nepřenáší kročejový hluk a jsou vhodné i do vlhkého prostředí.

Součástí našich výrobků je také rekuperační jednotka FOX PANEL AIR, která využívá tepelného výměníku speciálně vyvinutého pro obměnu tepla ve ventilačních systémech. Umožňuje efektivní využití vzduchové energie pro topení i chlazení a tím pádem optimalizuje ventilaci a zdravé vnitřní prostředí. Tento proces předehřívání přiváděného čerstvého vzduchu tak dosahuje značných úspor energie na vytápění.

Komerční prezentace

Datum vydání: 1. 3. 2019

Edit: