Proměňte své vize ve skutečnost s podlahami Eurowood

 Vzhledem k tomu, že poptávka veřejnosti po dřevěných vícevrstvých podlahách je rok od roku vyšší, tak i společnost JAF HOLZ rozšiřuje nabídku těchto kvalitních podlah. Dřevěné podlahy převyšují svými vlastnostmi ostatní podlahy a to jak vzhledem, izolačními vlastnostmi, tak i životností.

Mimo jiné značky, jako je např. ADMONTER a TILO nabízí JAF HOLZ podlahy i pod vlastní značkou Eurowood. Kolekce dřevěných třívrstvých podlah Eurowood představuje výběr nejprodávanějších designových podlah v různých dekorech, strukturách a povrchových úpravách. Dřevěné podlahy Eurowood jsou synonymem precizního zpracování, prvotřídní kvality a luxusu, protože při výrobě
jsou využívány nejmodernější technologie a probíhá důsledná kontrola kvality vyráběných podlah.
Podlahy Eurowood lze použít nejen do nových interiérů, ale i při rekonstrukcích starších objektů.
Podlahy Eurowood je možné pokládat v různých místnostech, vhodné jsou mimo jiné také do dětských pokojů  a tím, že jsou teplé a tiché vytváří příznivé klima a podmínky pro hry i odpočinek. Výběrem vhodné podlahy z nabídky řady Eurowood můžete udělat i z obyčejného obývacího pokoje luxusní interiér, protože podlaha je prvek, který je vidět vždy a všude. Mezi speciality podlah Eurowood patří u tmavších dekorů probarvení celé horní vrstvy dřeva termo úpravou, aby časem nedocházelo k prosvítání světlého dřeva a podlaha tak po celou dobu vypadala jako nová.

3-vrstvá masivní podlaha 1 prkno Eurowood Dub natur rustikal, olej

Pokud se rozhodnete pro dřevěnou podlahu Eurowood máte možnost navštívit jednu ze sedmi vybavených vzorkoven společnosti JAF HOLZ, kde uvidíte veškeré zmiňované podlahy na vzorcích, případně i položené na podlaze. Budete obslouženi proškoleným personálem a můžete si odnést prospekty k Vámi vybraným podlahám. V případě, že nejprve budete chtít získat inspiraci a seznámit se s nabídkou podlah společnosti JAF HOLZ online, podívejte se na JAF webové stránky www.jafholz.cz, kde najdete nejen základní technické informace. Z klidu domova si můžete také v JAF 3D studiu vytvářet návrhy podlah a zkusit si práci interiérového designéra. Zde máte možnost si vyzkoušet, jak bude ladit Vámi vybraný dekor podlahy k barvě stěny, nábytku apod.

3-vrstvá masivní podlaha 1 prkno Eurowood Dub hnědý rustikal, olej

Zákazníci více zaměřeni na ochranu přírody a zdravý životní styl, výběrem dřevěné podlahy Eurowood májí jistotu, že v interiéru získají podlahu bez chemických látek a zdravotně nezávadnou, která udržuje přirozené klima v místnosti. Na druhou stranu ani výroba těchto podlah nezatěžuje životní prostředí, protože při výrobě je používáno minimum chemických látek a surovin. Vlastní výroba je téměř výhradně z obnovitelných zdrojů.

Nový showroom podlah Admonter JAF HOLZ Vyškov

JAF HOLZ spol. s r.o.
Vzorkovny: Vyškov | Domašín | Rokycany | Brandýs n/L. | Ostrava | Vodňany | Česká Třebová

www.jafholz.cz

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Edit:

Komentáře

Napsat komentář