Relax na terase za každého počasí? Jde to!

25935421371_50bd079eab_b

Milujete odpočinek na terase s pěknou knížkou, sklenicí vína nebo třeba doutníkem v ruce? Chtěli byste si tyto chvíle klidu užívat po celý rok, a ne jen za příznivého počasí? Tento váš sen vám může splnit posuvné zastřešení terasy CORSO, které v případě blížících se mraků lehkým pohybem uzavřete a z otevřené terasy ve vteřině vytvoříte uzavřenou zimní zahradu.

25397352334_af902677d5_b

Zastřešení terasy CORSO vyrábí český výrobce ALUKOV vždy na míru a přizpůsobuje je drobným nepravidelnostem domu a terasy, což je největší výhoda oproti sériovým krabicovým výrobkům, které si musíte montovat sami. Vyhnete se tak potížím a dodatečným nákladům s ukotvením zastřešení, nedokonalým těsněním proti dešťové vodě nebo upevněním kolejnic a budete mít jistotu, že je zastřešení instalované bezpečně a bude vám bez problémů sloužit desítky let.

Stabilní provedení s lehkým posuvem

Posuvné zastřešení CORSO tvoří stabilní konstrukce z kvalitních hliníkových profilů a bezpečnostních celoskleněných výplní, které zaručují nerušený panoramatický výhled pro dokonalé spojení terasy se zahradou. I přes bytelnost celého systému klouzají jednotlivé části zastřešení po pochozích kolejnicích až překvapivě hladce a zvládne je otevřít i malé dítě. Nechtěnému odsunutí části zastřešení například vlivem silného větru snadno zabráníte pomocí zamykání všech částí zastřešení v úrovni pasu patentovaným systémem EASY UP, díky kterému se nemusíte ohýbat pro zabezpečení jednotlivých segmentů až k zemi. Zastřešení tak pohodlně zajistíte i proti nezvaným návštěvníkům.

19236961226_83d5156f36_b

ALUKOV nabízí pod střechou zastřešení a u jeho stěn zabudované stínění, které chrání před nepohodlným slunečním svitem, částí UV záření a nepříjemně vysokou teplotou pod zastřešením. CORSO ocení i domácí mazlíčci, kteří zde naleznou svůj vlastní vchod, díky kterému se dostanou do domu i při zavřené terase. Ale jen pokud jim to dovolíte. Mezi další vylepšení ALUKOVu patří také elektrický posuv segmentů nebo výkonné infrazářiče k vytápění zastřešení v zimních měsících.

text

Design

Vedle jednoduché manipulace a kvalitního technického zpracování je důležitý také design. Aby zastřešení skutečně dotvářelo domov, mělo by se perfektně přizpůsobit vzhledu a orientaci domu i tvaru zahrady. Systém posuvného zastřešení CORSO nabízí výběr z mnoha barev a tvarů a vždy se přizpůsobuje každému zákazníkovi na míru zvlášť. Zastřešení poté působí stejně dobře, jako by se s ním počítalo již před samotnou stavbou domu. Výhodou je i zajištění kompletního procesu zastřešení terasy od jednoho dodavatele. ALUKOV kromě předprodejní konzultace, výroby na míru a včasné dodávky a instalace zajišťuje také až 18měsíční poprodejní servis.

16661874932_60bb8f8ea4_b

Zastřešení CORSO je možné si kdykoliv prohlédnout v showroomech ALUKOVu v Praze a v Orli u Chrudimi, nebo na Stavebních veletrzích Brno 20. – 23.4., kde máte příležitost si na vlastní kůži vyzkoušet lehkost otevírání i další technická vylepšení a přesvědčit se o špičkové řemeslné výrobě zastřešení.

Kromě zastřešení teras vyrábí společnost ALUKOV ve stejné kvalitě i zastřešení bazénů a vířivých van, které jsou k dostání u jejich obchodních partnerů.

16042965183_6cb9363648_b

 

Komerční prezentace

Datum vydání: 8. 4. 2016

Edit: